در شبکه‌های اجتماعی می‌تونیم باهم در ارتباط باشیم…

می‌تونید در شبکه‌های اجتماعی من رو دنبال کنید…

ویرگول جاییه که انتخاب کردم برای نوشتن در مورد خودم و اتفاقاتی که در زندگیم میفته. بیشتر نقش بلاگ شخصی از روزمره‌ها و تجربیاتم رو داره. بیشتر مسائل غیرکاری که برام مهمه. خوشحال میشم ویرگولم رو هم بخونید و نظراتتون رو با من در میون بذارید.

خاطره‌بازی، کتاب‌هایی که می‌خونم و پادکست‌ها و موزیک‌هایی که گوش می‌دم. یکمی هم مطالب آموزشی. اگر دوست داشتید که بیشتر باهم در ارتباط باشیم و از اوضاع همدیگه با خبر شیم خوشحال میشم سری به اینستاگرام من بزنید.

توییتر جاییه که حس و حالم رو همون لحظه در میون می‌ذارم. شادی کارهایی که خوب پیش می‌ره و یکمی هم ناراحتی از اتفاقات بدی که برامون میفته. هرازگاهی چند بیت از شعرهایی که می‌خونم رو هم به اشتراک می‌ذارم.

در آپارات مهم‌ترین کارهایی که به عنوان تهیه‌کننده و مدیر هنری انجام دادم رو منتشر می‌کنم. توصیه می‌کنم حتما یه سر بزنید. خوشحال میشم نظرتون رو هم در مورد کارها با من در میون بذارید. صفحه آپارات برای من خیلی مهمه. چون کارهایی رو میذارم که خیلی براشون زحمت می‌کشم.

در لینکداین تجربه‌های کاری و سوابقم رو نوشتم. همچنین در مورد جدیدترین تجربه‌های کاری و مطالعاتم هم پست‌هایی رو منتشر می‌کنم. اگر دوست دارید در مورد مسائل تخصصی و حوزه کاری من بیشتر آشنا بشید توصیه می‌کنم سری به صفحه لینکداینم بزنید.

می‌خوام بیشتر آشنا بشم!

دنبال راه ارتباطی دیگه‌ای می‌گردی؟